וויברטורים מלבניים

לחשוב מחוץ לקופסה – מתקני וויברציה מלבניים (Trough Vibrators)

וויברטורים מלבניים מתאימים לחלקים ארוכים ורגישים אשר גדולים מידי לוויברטורים עגולים. כמו כן, במידת הצורך ניתן להפריד את הוויברטור המלבני לתאים בעזרת מחיצות ולעבד חלקים באופן יחידני ללא סיכון של פגיעת חלק בחלק. מגוון הדגמים כולל טווחי גדלים רבים העונים על פתרונות לחלקים שונים

סדרת VRE

סדרה נפוצה זו של ויברטורים כוללת נפחים של 50,150,350,750 ליטר.

אפשרויות למכסה מונע רעש, מיכל מינון/משאבת מינון/מערכת מינון ולחוצצים ליצירת תאי עבודה לחלקים רגישים למניעת פגיעות.

סדרת TE

סדרת הוויברטורים המלבניים  TE הינה עוצמתית עם צריכת אנרגיה נמוכה, הודות למנוע הממוקם בתחתית המכונה. סדרה זו קיימת במגוון גדלים.

סדרת Compact TE מתאימה לחלקים קטנים במיוחד אשר יכולים לעבור תהליך חסכוני יותר אף בשיטת "חלקים בחלקים" (ללא מדיה).

סדרת TSD

מערכת הנעה של דגם זה, מבוססת על שני מנועים בצידי המכונה אשר פותחו ע"י Rösler. המנוע החזק והעיצוב הקומפקטי מאפשרים אפליקציות גימור רבות. מתאים לרכיבים כבדים מאוד של כמה מאות ק"ג או אפילו לרכיבים עדינים במיוחד.

דגם TSD מגיע במספר גדלים שונים. התאמת הגודל המתאים תתבצע ע"פ דרישה וע"פ סוג החלקים המעורבים בתהליך.

סדרת TU

סדרה זו של מכונות יעילה בהורדת פלאשים ועיגול פינות של רכיבים תוך הברשתם והברקתם עם מדיה מנירוסטה. מדיה כבדה זו דורשת מנוע בעל הספק גבוה במיוחד עם מהירות 3000 סל"ד. סדרת מכונות זו יכולה להשתלב במערכת קווית רציפה גם בדגמים שאורכם מעל 6 מטרים. ישנה האופציה למערכת ריקון מיכל עבודה.

סדרת RMO

סדרת הוויברטורים המלבניים RMO הנה ניידת ובעלת מערכת הפרדה אינטגרלית היכולה להיות משולבת בקלות בפסי ייצור. דגם זה מצויד עם מיכל מחזור המים, האידאלי לתהליכי גימור רטובים. גדלים קיימים : 10 ו-20 ליטר.