• הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

חברת טמקס קיימת מאז 1977 ומיום הווסדה דוגלת בשירות ובמצוינות, תוך התמקדות בלקוח על ידי חשיבה חדשנית, מענה מקיף לצרכיו ושאיפה לאיכות שירות מעולה.

לאור זאת אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

נגישות באתר האינטרנט של חברת טמקס

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

על פי מחקר שנערך על ידי חברת מייקרוסופט, כ-20 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש במרחב האינטרנטי. בכדי להיטיב עם אוכלוסויה זו ובכדי להנגיש להם את תכני האינטרנט ברמה הנוחה ביותר, חברת טמקס מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי ומפעילה אתר אינטרנטי נגיש.

להלן תיאור אפיוני הנגישות של אתר האינטרנט:

  1. התאמות הנגישות באתרי האינטרנט של המפעל בוצעו עפ"י חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה AA.
  2. האתר מספק תמיכה בדפוס השימוש המקובלים להפעלה עם מקלדת.
  3. באתר קיים תפריט נגישות עם אופציות רבות אשר נועדו לאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש ביעילות והנאה ככל יתר הגולשים. בין האופציות: הגדלת טקסט, הקטנת טקסט, גווני אפור, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר, הדגשת קישורים והפיכת פונט לקריא.
  4. הדפדפנים שמספקים תמיכה טובה בנגישות עם האתר הינם Chrome, FIREFOX ו – EDGE.
  5. קיימת תמיכה לגלישה מונגשת באתרים באמצעות מכשירי סלולר ו/או מחשבי לוח.

תפעול האתר ועזרי נגישות

  1. באתר ישנם רכיבי נגישות ברמת הקוד.
  2. בפינה השמאלית העליונה מוצג כפתור ההנגשה. לאחר לחיצה עליו נפתח תפריט עם כל האפשרויות להנגשה.
  3. התפריט כולל אפשרויות בחירה של מצב ההנגשה הרצוי וכן ביצוע התאמות אישיות נוספות להנגשת האתר. לאחר בחירת מצב ההנגשה, הבחירה תשמר עד לשינויה, או עד לאיפוס כל ההתאמות שבוצעו.

חברת טמקס מאחלת לכל לקוחותיה גלישה נעימה