מתקני התזה במסוע רציף

מתקני התזה במגוון מסועים שונים לתהליכים רציפים

סדרת RDGE – מתקני התזה רציפים על גבי מסוע רשת

מתקני התזה RDGE הרציפים על גבי מסוע מתאימים למגוון חלקים, שטוחים ומורכבים. הגמישות הרבה של מתקן זה מבטיחה ביצועים גבוהים באפליקציות השונות של התזה, במיוחד בצילוע, ניקוי בהתזה, חספוס פני השטח, הסרת קשקשת וחלודה. מיקומן של הטורבינות, בחלקו האנכי וכמו כן האופקי של המתקן, מבטיח טיפול מושלם ואחיד בכל חלק וחלק. ניתן לווסת מהירויות שונות של המסוע וטורבינות ההתזה בהתאם לצורך. קיימים מתקנים ברוחב מסוע שונה בהתאם לגודל החלקים בתהליך.

סדרת RBD – מתקני התזה רציפים על גבי מסוע רצועה

מתקני ההתזה מסדרת RBD  מתאימים במיוחד לנפח עבודה גבוה. המתקנים מצוידים בטורבינות התזה או בטכנולוגיית לחץ אוויר.

סדרת RRBK – מתקני התזה רציפים לקונסטרוקציות מרותכות

מתקני התזה RRBK בשיטת המסוע על קונסטרוקציות מרותכות ומורכבות אשר מאפשרים להתיז על אזורים שיש קושי להגיע אליהם. למתקן מספר תחנות, וכל תחנה מתיזה על אזור אחר של החלק המרותך לפי קביעת התכנית. חלקים מרותכים חייבים להיות נקיים מקשקשת ומחלודה כדי שיוכלו לעבור תהליכים נוספים כמו צביעה. בסוף תהליך ההתזה ישנה תחנת ניקוי מדיה אשר נשארה על החלק. בתחתית המסוע קיימים "אוספי מדיה" אשר מובילים מדיה מותזת וממחזרים אותה לתוך המערכת לצורך שימוש חוזר.

סדרת RDR – מתקני התזה רציפים על צינורות ומוטות

מתקני ההתזה RDR מיועדים להסרת קשקשת/חלודה מצינורות, מוטות עגולים, חלקים יצוקים ועוד חלקים מעוגלים. תכנון המכונה מאפשר לשלבה באופן מושלם בקווי ייצור הכוללים חיתוכי מסור, קידוח, ריתוך, צביעה וציפוי.

סדרת RRB – מתקני התזה רציפים לחלקים ארוכים

מתקן ההתזה RRB על גבי מסוע משמש בעיקר לטיפול בחלקים ארוכים ו/או שטוחים כגון פרופילים, מוטות ופחים. החלקים מועברים באופן רציף דרך מסוע אל תוך תא ההתזה ואחר כך אל תא הניקוי המיוחד.

הטורבינות היעילות במיוחד המותקנות במערכת מאפשרות טיפול מרבי בכל צדי החלק.

מתקני ההתזה על חלקים ארוכים בשיטת המסוע של חברת Rösler משמשים בעיקר להסרת קשקשת, חלודה וצבע מחלקים ארוכים במיוחד.

ניתן לשלב מערכות צביעה מתקדמות כמערכת אחת עם מתקן ההתזה –Preservation line (ראה וידאו)

סדרת SBM – מתקני התזה רציפים לטיפול בחלקים קטנים

מתקן ההתזה SBM הרציפה של Rösler  אידאלי לטיפול בחלקים קטנים, בכמויות גדולות. השיפוע המיוחד בצורת ה- V של החגורה המתגלגלת יוצר תנועת בורג של החלקים העוברים דרך המתקן ומבטיח טיפול הומוגני בכלל החלקים. יתרון נוסף של דגם זה הוא האפשרות לשלב מכונות נוספות בקו יצור לפני/אחרי תהליך ההתזה. מהיריות מסוע הטעינה, חגורת הגלגול וטורבינות ההתזה ניתניםלוויסות לפי הפרמטרים הנדרשים .