מתקני התזה בגלגול/סיבוב

מגוון מתקני התזה בחגורה מתגלגלת ותוף מסתובב 

במתקני התזה אלו המוצרים נמצאים בתפזורת בתנועה סיבובית בזמן ההתזה ובכך מותזים באחידות מכל צדדיהם.

סדרת RMBC – מתקני התזה מנתיים בחגורה מתגלגלת

מתקן התזה לחלקים קטנים ובינוניים בייצור המוני, אשר מגולגלים על החגורה. אידאלי לתהליך מנתי של חלקים, ללא חשיבות לחומר הגלם מהם עשויים.

רצועות מיוחדות המחוברת לחגורה המתגלגלת, מבטיחות תנועה "מפלית" אופטימלית (גלגול של החלקים) בשילוב עם בחירת מהירות החגורה המתאימה.

עד שלוש טורבינות התזה בעלות ביצועים גבוהים מבטיחות התזה הומוגנית בזמנים קצרים במיוחד.

סדרת מכונות ה RMBC אידאליות להסרת קשקשת, הסרת גרדים, צילוע והסרת חול/ציפויים מכל סוגי היציקות או החישולים. מתקני החגורה המתגלגלת של Rösler מיוצרים במספר גדלים.

סדרת RMBD – מתקני התזה רציפים בחגורה מתגלגלת

סדרת RMBD של מתקני ההתזה בחגורה מתגלגלת של Rösler , הם מתקנים רציפים המתאימים לשילוב בקווי ייצור. עיקרון הפונקציונאלית במתקן ההתזה הרציף זהה לעקרון ההתזה של מתקן ההתזה המנתי הקונבנציונלי, אך הוא מציע יתרונות משמעותיים:

טעינה של חלקים לתוך המכונה מתבצעת באופן רציף ע"י מסוע או מהפכת עם הזנה רציפה. המעבר העדין של החלקים אל תוך המכונה ממיכל החלקים מתבצע מגובה נמוך הודות למערכת הפותחה ע"י Rösler. החלקים המוזנים למכונה נכנסים אל תא ההתזה ויוצאים לפריקה בסיומו של התהליך. תא ההתזה מצויד בחריצי ניקוז המבטיחים שהמדיה האברסיבית לא תצא החוצה מהמכונה יחד עם החלקים המוגמרים. מהירות הטורבינות ומהירות הטעינה של חלקים מכוונים ע"י ממירי מהירות בהתאם לאפליקציית ההתזה. סדרת המכונות RMBD הרציפות יכולות להיות מצוידות במערכות טעינה/פריקה אוטומטיות הניתנות לשילוב בקלות בקווי ייצור קיימים.

סדרת MT – מתקני התזה בתוף מסתובב 

מתקן התזה לחלקים קטנים ובינוניים בייצור המוני המגולגלים בתוף מסתובב. אידאלי לתהליך מנתי של חלקים, ללא חשיבות לחומר הגלם מהם עשויים.

המאפיין המרכזי של סדרת מכונות ה -MT  זה הוא הגאומטריה של התוף המסתובב. הפירמידה הממוקמות במרכז התוף, והזוויות המיוחדות בדפנות התוף, מבטיחות אפקט סיבובי אופטימלי ועבודה אינטנסיבית במיוחד. התוף מתוכנן כך שחלקים קטנים לא יחסמו את הפתחים מהם מותזת המדיה. פני שטח נקיים, ללא חול, חלודה או קשקשת, מושגים בזמנים קצרים במערכת זו.

בכדי להבטיח שהמתקן יפגוש במלואו את דרישות הייצור, Rösler פיתח מערכות פריקה וטעינה היכולות להיות מותאמות לדרישות הלקוח.