• טרומל אבנים

טרומל אבנים לגימור חומרים

לטמקס ההיצע הגדול בישראל של מכונות טרומל אבנים - תהליכי גימור בוויברציה

VRM225 טרומל עגול 225 ליטר KROMAS

מכונות טרומל אבנים רסלר KROMAS

חברת טמקס הנציגה בישראל של חברת רסלר קרומש, אשר מפתחת טכנולוגיות ייחודיות לגימור ושיפור טיבי שטח של חלקים בענפי בתעשייה השונים. הציודים והחומרים המיוצרים בחברת רסלר-קרומש נמצאים ביותר מ- 10,000 מפעלים בעולם, ב-87 מדינות ו-5 יבשות. ניתן למצוא מגוון טכנולוגיות המתאימות לתהליכי גימור שונים, כגון: הורדת גרדים, הברקה, צילוע, הסרת סימני עיבוד, רדיוסים ועוד. כנסו לקבלת מידע נוסף אודות מגוון הפתרונות.

וויברטור עגול סדרת EURO בנפח 420 ליטר

מכונות טרומל אבנים של חברת RÖSLER

רסלר הינו היצרן היחידי בעולם לציוד לגימור פני השטח, אשר מפתח ומייצר הן את טכנולוגיית הגימור בוויברציה והן את טכנולוגיית הגימור בהתזה. רסלר הינה החברה הגדולה והמובילה ביותר בעולם בתחום זה וברשותה נסיון של מעל ל-80 שנה במתקני גימור והתזה וכמו כן גם בחומרים לתהליכים אלו ובמערכות לטיפול בשפכים. חברת טמקס הינה המשווק הבלעדי של חברת רסלר ומציעה מבחר מכונות טרומל אבנים המיועדות למטרות שונות: טרומל אבנים עגול, טרומל אבנים מרובע, טרומל אבנים צנטריפוגלי, טרומל אבנים עם רובוט ועוד.

מתקן גימור קטן RAYTECH

מכונות טרומל אבנים של חברת RAYTECH

תעשיות RAYTECH USA מייצרים פתרונות לתעשייה, למדע ולבעלי מלאכה בתחום טיפולי שטח למוצרים כבר למעלה מ-50 שנה. בשל הנדסה חדשנית ומתקדמת, מוצרי חברת רייטק מובילים בתחומם ונמכרים בכלל השוק העולמי. מבין המכונות של חברת רייטק תוכלו למצוא מתקני טרומל אבנים קטנים במיוחד וכמו כן מכונות טרומל סיכות המופרדות בעזרת אקדח מגנטי

מדיה פלסטית

אבנים וסבונים לטרומל ("מדיה")

איכות החומרים בתהליכי הגימור היא גורם מפתח. האיכות קובעת את התוצאות, זמני התהליך, התפוקה, העלויות ואת ההשפעה הסביבתית. החומרים של חברת Rösler מיוצרים בהתאם לתקן בקרת איכות DIN EN ISO 9001. טמקס הוא היבואן הבלעדי של המכונות והחומרים של חברת רסלר גרמניה ומספקת לתעשייה בישראל סבונים לטרומל (הנקראים קומפאונד) ואבנים לטרומל (הנקראות מדיות).

רוצים לדעת איזה טרומל אבנים דרוש לכם על מנת לקבל את התהליך הרצוי?

תהליך הגימור בוויברציה הינו טכנולוגיה שמטרתה לעבד את פני השטח של רכיבים למגוון מטרות שונות, כגון: הסרת גרדים,שיפור טיב שטח, הברקה, ניקוי, הסרת שומנים, הכנה לפני צביעה (שיפור אדהזיה) ועוד. טכנולוגיה זו תופסת מקום מרכזי בתהליכי ייצור של מוצרים בכלל התעשיות והפכה לכזו ההכרחית על מנת לקבל מוצר מוגמר מושלם.

באם אתה עובד כיום בצורה ידנית ומלטש מתכות/עץ/פלסטיק בעזרת נייר לטש, זה הזמן להתקדם למהפכה הטכנולוגית בעולם גימור החומרים החוסכת זמן וכסף ונותנת תוצאות גימור מקסימליות.

התהליך כולל מדיה וקומפאונד מתאימים  הנעים ביחד בוויברציה עם הרכיבים בתוך הוויברטור (טרומל אבנים) ובכך מתאפשרת תנועה מתמדת של המדיה ושל הרכיבים אותם מעבדים. האינטראקציה של המים, הקומפאונד והמדיה מייצרים את גימור פני השטח הרצוי.

לנו בחברת טמקס ניסיון רב שנים בהתאמת תהליכים ייחודיים עבורך, והיכולת להביא את המוצר שלך לרמת הגימור הרצויה והמושלמת. צור איתנו קשר ואנחנו נדאג שמוצריך יהיו ברמת גימור מקסימלית.