• סבון לטרומל

סבון לטרומל (קומפאונד)

לטמקס ההיצע הגדול בישראל של סבונים לטרומל (קומפאונדים) ומתמחים בהתאמת תהליכים לפי דרישות הלקוח

רוצים לדעת איזה סוג סבון לטרומל (קומפאונד) מתאים ביותר לדרישותכם?

קומפאונד – עושה את ההבדל בין תהליך גימור טוב למצוין

הקומפאונדים של Rösler אידאלים לכל תהליכי גימור פני השטח. אודות למחלקת מחקר ופיתוח במעבדות Rösler, קיים שיפור תמידי במוצרים והיכולת להציע ללקוח את הקומפאונד המתאים ביותר בהתאם לתוצאה הנדרשת. מומחיותינו היא התאמת הקומפאונד והמדיה לאפליקציות השונות.

קומפאונדים נוזליים

הקומפאונדים הנוזליים של Rösler הם הבסיס לתהליך גימור פני שטח מודרני. היכולת לשמור על החלקים והמדיה נקיים בזמן התהליך היא חשובה ביותר וחלק בלתי נפרד ממנו.

מטרות הקומפאונד:
-שומר על המדיה והחלקים נקיים: ניקוי רציף של המדיה עצמה מהחומר שנשחק. כאשר מדיה סתומה (חלקה) היא לא אפקטיבית .
-הסרת שומן
הגנה אנטי קורוזיבית
-הסרת קשקשת
-ברק וצריבה
-אנטי בקטריות
-אנטי קצף


בכדי לקבוע את הקומפאונד המתאים לתהליך חייבים לקחת בחשבון את:

-החומר מהם עשויים החלקים.
– פני השטח הנדרשים
-אפליקציות נוספות הנדרשות מהתהליך.

 

קומפאונדים למחזור

הקומפאונדים למחזור של Rösler  הם שילוב של טכנולוגיה, יציבות ביולוגית ועמידות גבוהה המספקים תהליך איכותי ועקבי לכל אפליקציה. קומפאונדים אלו מכילים חומרים אנטי בקטריאליים ואנטי קצף.

 

אבקות

האבקות של Rösler עובדות במקביל למוצרים אחרים. פעולתם כוללת הסרת שומנים ,הסרת קשקשת וחלודה, צריבה, הסרת אבנית, הגנה אנטי קורוזיבית, מניעת הידבקות של חלקים, הברקת כדורי נירוסטה, הגברת שחיקה וניקוי המדיה עצמה. בתהליכים עם מערכות מחזור ניתן לעבוד עם אבקות בלבד, ולא עם משחות.

 

משחות

משמשות לתהליכי שחיקה/הברקה. תהליכים רטובים מתבצעים עם מדיות קרמיות/פלסטיות ותהליכים יבשים מתבצעים עם גרגירי תירס/קליפות אגוזים. המשחות מתאימות למערכות פתוחות בלבד.

משחות לשחיקה – המשחות מכילות חומרים אברסיביים . ישנן סוגים שונים של משחות השונות ביניהן בסוגי ובגדלי החומרים האברסיביים המצויים בתוכן, המשפיעים על אגרסיביות התהליך. אלו מותאמות ללקוח ע"פ הדרישות הרצויות.

משחות להברקה –Keramo-Finish®  הינו תהליך הברקה מכני. בתהליכי ההברקה משתמשים במדיית פורצלן בעלת משקל סגולי ועמידות גבוהים. קיימים סוגים שונים של משחות המיועדות לזמני תהליך וטיבי שטח שונים.

*תהליך שיפור טיב שטח והברקה Rösler ISF® (סופר-פיניש)

תהליך כימי זה מתבצע עם מדיית ISF® מיוחדת המתאימה לשימוש עם קומפאונדים הייחודיים לאיכול וטיפול מואץ בגימור פני השטח. חברת  Rösler עובדת בשיתוף פעולה בתחום זה עם חברת REM

קומפאונדים