• ציוד ניקוי חול בהתזה

ציוד ניקוי חול בהתזה

לטמקס ההיצע הגדול בישראל של ציוד ניקוי חול למכירה

TURNING CHAMBER BLASTING MACHINES

ציוד לניקוי חול של חברת RÖSLER

ציוד ניקוי חול של Rösler מיוצר בסטנדרטים הגבוהים
ביותר, התואמים לציוד המיוצר בחברת Rösler כבר מעל
ל- 50 שנה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת Rösler בישראל.

blast cabinet

ציוד ניקוי חול של חברת EMPIRE

חברת Empire ארה"ב מתמחה בתכנון וייצור ציוד ניקוי
חול ומובילה בתעשייה קרוב ל-75 שנים.
חברת טמקס נציגה בלעדית בישראל ומספקת תאי
התזה (לחץ אוויר ויניקה), חדרי התזה, מערכות התזה ניידות
וציוד בטיחות למפעיל של חברת EMPIRE

וייפורמאט רדיאל קוגאר

ציוד ניקוי חול של חברת VAPORMATT

Vapormatt אנגליה היא החברה המובילה בעולם והחלוצה בטכנולוגיית ציוד ניקוי חול בשיטת ההתזה הרטובה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת VAPORMATT בישראל ומספקת ציוד ומכונות בשיטת ניקוי חול בהתזה רטובה

גרגירי פלדה גודל גדול

חומרים לניקוי חול

חומרי ניקוי חול שונים בעלי רמות שחיקה שונות דרושים לתהליכים שונים. לשם התאמת האברסיב לתהליך, נדרש מאתנו להבין מהלקוח מהי התוצאה הרצויה. אנו בטמקס, יודעים להציע לך את הפתרון הטוב ביותר אשר יביא לתוצאות הרצויות. בין החומרים להתזת חול שטמקס מספקת תוכלו למצוא, אלומיניום אוקסיד, גרגרי פלדה, כדורי זכוכית ועוד.

מגוון אקדחי התזה בשיטת הוונטורי SUCTION

אביזרים לניקוי חול בהתזה

אצלנו תוכלו למצוא את כל האביזרים וחלקי החילוף לניקוי חול, כגון: דיזות להתזת חול במגוון סוגים, אקדחי להתזת חול, כפפות עבודה, זכוכיות מגן, צינורות התזת חול ועוד.

ציוד בטיחות ניקוי חול

ציוד בטיחות למפעיל

אנו תומכים בשימוש בציוד בטיחות מודרני המגן על המפעיל בעת עבודה עם ציוד ניקוי חול בהתזה נייד בשטחי חוץ ובחדרי התזה סגורים. כל ציודי הבטיחות עומדים בתקני בטיחות OSHA ומטרתו לספק למפעיל הגנה מרבית, אוויר איכותי לנשימה ותנאי עבודה נוחים. בין מוצרי הבטיחות: מסכות, כפפות, בגדי בטיחות, מסננים, יחידות מיזוג וסינון אוויר ועוד.

רוצים לדעת איזה ציוד ניקוי חול יענה על הדרישות שלך?

חברת טמקס הינה החברה המובילה בישראל לאספקת חומרים וציוד לניקוי חול בהתזה.

אנו מספקים ציוד ניקוי חול במגוון רחב של אפשרויות: מערכות ידניות ואוטומטיות בשיטת לחץ אוויר (Pressure) או לחילופין בשיטת היניקה (Suction). שיטה יבשה ורטובה, שיטת הטורבינות, מערכות התזה ניידות וחדרי ניקוי התזה עם מערכות מחזור (תאי התזה). כמו כן, אביזרים לניקוי בהתזה: אקדחי התזה, דיזות, אקדחי התזה, כפפות, צינורות, מסננים, יחידות מיזוג אוויר,  ציוד בטיחות למפעיל ועוד.

לנו ניסיון של מעל ל-40 שנים. במרוצת השנים צברנו נסיון רב בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לכל דרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח, על מנת שיקבל את התוצאות הרצויות.