• ציוד לניקוי חול בהתזה

ציוד לניקוי חול בהתזה

לטמקס ההיצע הגדול בישראל של ציוד ניקוי חול למכירה

TURNING CHAMBER BLASTING MACHINES

ציוד ניקוי חול של חברת RÖSLER

ציוד ניקוי חול בהתזה של Rösler מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, התואמים לציוד המיוצר בחברת Rösler כבר מעל ל- 50 שנה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת Rösler בישראל.

blast cabinet

ציוד ניקוי חול של חברת EMPIRE

חברת Empire ארה"ב מתמחה בתכנון וייצור ציוד ניקוי חול בהתזה בלחץ אוויר ומובילה בתעשייה קרוב ל-75 שנים.
חברת טמקס נציגה בלעדית בישראל ומספקת תאי
התזה (לחץ אוויר ויניקה), חדרי התזה, מערכות התזה ניידות
וציוד בטיחות למפעיל של חברת EMPIRE

וייפורמאט רדיאל קוגאר

ציוד ניקוי חול רטוב של חברת VAPORMATT

Vapormatt אנגליה היא החברה המובילה בעולם והחלוצה בציוד ניקוי חול בטכנולוגיית ההתזה הרטובה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת VAPORMATT בישראל ומספקת ציוד ומכונות בשיטת ניקוי חול בהתזה רטובה

דוד לחץ לניקוי חול 500 ליטר

ציוד ניקוי חול להתזה חיצונית

טמקס מספקת ציוד מקצועי לניקוי חול חיצוני במגוון גדלים בהתאמה ללקוח. ציוד ניקוי חול בהתזה חיצונית כולל: דוד ניקוי חול בגדלים שונים, דיזות ניקוי חול בקטרים שונים, צינור ניקוי חול באורך לפי דרישת הלקוח וכמו כן ציוד בטיחות לניקוי חול, כגון: מסכה לניקוי חול, מזגן למסכה ופילטר אוויר לניקוי חול

מסכה לניקוי חול בהתזה

ציוד בטיחות לניקוי חול

טמקס מספקת ציוד בטיחות ניקוי חול ברמות הגבוהות ביותר, למתן הגנה מירבית בעת ניקוי חול. ציוד ניקוי חול לבטיחות שומר על המפעיל ונותן לו נוחות עבודה.

אלומיניום אוקסיד חום לניקוי בהתזה

חול לניקוי חול

חברת טמקס מספקת את כל סוגי החול לביצוע עבודות ניקוי חול, כגון: אלומיניום אוקסיד, כדורי פלדה, גרגרי פלדה, כדורי זכוכית ועוד. הודות לשנים של נסיון, אנו יודעים להתאים ללקוח את החומר המתאים לפי הדרישה הרצויה.

רוצים לדעת איזה ציוד ניקוי חול יענה על הדרישות שלכם?

חברת טמקס הינה החברה המובילה בישראל לאספקת חומרים וציוד לניקוי חול בהתזה.

אנו מספקים ציוד ניקוי חול במגוון רחב של אפשרויות: מערכות ידניות ואוטומטיות בשיטת לחץ אוויר (Pressure) או לחילופין בשיטת היניקה (Suction). שיטה יבשה ורטובה, שיטת הטורבינות, מערכות התזה ניידות וחדרי ניקוי התזה עם מערכות מחזור (תאי התזה). כמו כן, אביזרים לניקוי בהתזה: אקדחי התזה, דיזות, אקדחי התזה, כפפות, צינורות, מסננים, יחידות מיזוג אוויר,  ציוד בטיחות למפעיל ועוד.

לנו ניסיון של מעל ל-40 שנים. במרוצת השנים צברנו נסיון רב בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לכל דרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח, על מנת שיקבל את התוצאות הרצויות.