• ציוד התזת חול

ציוד התזת חול

לטמקס ההיצע הגדול בישראל של ציוד התזת חול למכירה

TURNING CHAMBER BLASTING MACHINES

ציוד התזת חול של חברת RÖSLER

ציוד התזת חול של Rösler מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, התואמים לציוד המיוצר בחברת Rösler כבר מעל ל- 50 שנה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת Rösler בישראל.

blast cabinet

ציוד התזת חול של חברת EMPIRE

חברת Empire ארה"ב מתמחה בתכנון וייצור ציוד התזת חול בלחץ אוויר ומובילה בתעשייה קרוב ל-75 שנים.
חברת טמקס נציגה בלעדית בישראל ומספקת תאי
התזה (לחץ אוויר ויניקה), חדרי התזה, מערכות התזה ניידות
וציוד בטיחות למפעיל של חברת EMPIRE

וייפורמאט רדיאל קוגאר

מכונות התזת חול של חברת VAPORMATT

Vapormatt אנגליה היא החברה המובילה בעולם והחלוצה בציוד התזת חול בטכנולוגיית ההתזה הרטובה. חברת טמקס הנה הנציגה הבלעדית של חברת VAPORMATT בישראל ומספקת ציוד ומכונות בשיטת ניקוי חול בהתזה רטובה

גרגירי פלדה גודל גדול

חומרים להתזת חול

חומרי התזת חול שונים בעלי רמות שחיקה שונות דרושים לתהליכים שונים. לשם התאמת האברסיב לתהליך, נדרש מאתנו להבין מהלקוח מהי התוצאה הרצויה. אנו בטמקס, יודעים להציע לך את הפתרון הטוב ביותר אשר יביא לתוצאות הרצויות. בין החומרים להתזת חול שטמקס מספקת תוכלו למצוא, אלומיניום אוקסיד, גרגרי פלדה, כדורי זכוכית ועוד.

מגוון אקדחי התזה בשיטת הוונטורי SUCTION

אביזרים להתזת חול

אצלנו תוכלו למצוא את כל האביזרים וחלקי החילוף להתזת חול, כגון: דיזות להתזת חול במגוון סוגים, אקדחי להתזת חול, כפפות עבודה, זכוכיות מגן, צינורות התזת חול ועוד.

ציוד בטיחות ניקוי חול

ציוד בטיחות למפעיל

אנו תומכים בשימוש בציוד בטיחות מודרני המגן על המפעיל בעת עבודה עם ציוד התזת חול נייד בשטחי חוץ ובחדרי התזה סגורים. כל ציודי הבטיחות עומדים בתקני בטיחות OSHA ומטרתו לספק למפעיל הגנה מרבית, אוויר איכותי לנשימה ותנאי עבודה נוחים. בין מוצרי הבטיחות: מסכות, כפפות, בגדי בטיחות, מסננים, יחידות מיזוג וסינון אוויר ועוד.

רוצים לדעת איזה ציוד התזת חול יענה על הדרישות שלך?

חברת טמקס הינה החברה המובילה בישראל לאספקת חומרים וציוד להתזת חול.

אנו מספקים ציוד התזת חול במגוון רחב של אפשרויות: מערכות ידניות ואוטומטיות בשיטת לחץ אוויר (Pressure) או לחילופין בשיטת היניקה (Suction). שיטה יבשה ורטובה, שיטת הטורבינות, מערכות התזה ניידות וחדרי ניקוי התזה עם מערכות מחזור (תאי התזה). כמו כן, אביזרים לניקוי בהתזה: אקדחי התזה, דיזות, אקדחי התזה, כפפות, צינורות, מסננים, יחידות מיזוג אוויר,  ציוד בטיחות למפעיל ועוד.

לנו ניסיון של מעל ל-40 שנים. במרוצת השנים צברנו נסיון רב בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לכל דרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח, על מנת שיקבל את התוצאות הרצויות.