• דוד לחץ להתזת חול

דוד לחץ לניקוי חול המתקדמים בעולם

לטמקס ההיצע הגדול ביותר של מכונות ניקוי חול ניידות וציוד מתקדם לניקוי חול בהתזה

יחידות התזה ניידות SuperBlast

דוד לחץ נייד להתזת חול - סדרת Super-Blast

מכונת ניקוי חול ניידת בגדלים שונים לניקוי בהתזה בשטחים פתוחים ובחדרים סגורים. למטרות עבודה כגון הסרת קורוזיה, הכנת פני השטח לפני תהליכים שונים ושימור ציוד כבד, ציוד ההתזה בדודי לחץ Super-Blast, מציג ביצועים גבוהים וערך יוצא דופן. Super-Blast מקצר זמנים של פרויקטים גדולים, ומשפר ביצועים של עבודות קטנות יותר. דודי הלחץ קיימים בנפחים שונים, קטלוגים יישלחו בהתאם לדרישה

יחידות התזה ניידות EconoBlast

דוד לחץ נייד להתזת חול - סדרת Econo-Blast

סדרת Econo-Blast חולקת הרבה במשותף עם מאפייני אחיה הגדול, Super-Blast. סדרה זו מגיעה בנפחי קיבולת דוד לחץ קטנים יותר, נחיר אוויר קטן יותר ומתאימה לעבודות נקודתיות, במיוחד כשיש הגבלת תקציב. דודי הלחץ קיימים בנפחים שונים, קטלוגים יישלחו בהתאם לדרישה.

רוצים לדעת איזה דוד לחץ להתזת חול יתאים לצרכים שלכם?

חברת טמקס הינה החברה המובילה בישראל לאספקת חומרים וציוד להתזת חול.

אנו מספקים ציוד התזת חול במגוון רחב של אפשרויות: מערכות ידניות ואוטומטיות בשיטת לחץ אוויר (Pressure) או לחילופין בשיטת היניקה (Suction). שיטה יבשה ורטובה, שיטת הטורבינות, מערכות התזה ניידות וחדרי ניקוי התזה עם מערכות מחזור (תאי התזה). כמו כן, אביזרים לניקוי בהתזה: אקדחי התזה, דיזות, אקדחי התזה, כפפות, צינורות, מסננים, יחידות מיזוג אוויר,  ציוד בטיחות למפעיל ועוד.

לנו ניסיון של מעל ל-40 שנים. במרוצת השנים צברנו נסיון רב בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לכל דרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח, על מנת שיקבל את התוצאות הרצויות.