גימורים ועיבודים משלימים להדפסת תלת מימד

פתרונות מתקדמים לכל שלב בטיפול בחלקים לאחר הדפסת תלת מימד וגימור פני השטח שלהם
Tamex AM Solutions

Tamex AM Solutions – הפתרון האידאלי לכל שלב בטיפול בחלקים לאחר הדפסת תלת מימד וגימור פני השטח שלהם

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד של חלקים תופסת מקום מייצור דגמים ועד לייצור רכיבים סטנדרטיים בייצור המוני. גימורים ועיבודים משלימים להדפסה לרכיבים המיוצרים בתלת מימד עדיין מהווים אתגר גדול ליצרנים וכרוכים בעלות רבה.

Tamex AM Solutions מציעה מגוון פתרונות לעיבודים וגימור פני שטח עבור מגוון רחב של משימות לאורך תהליך הייצור של רכיבים בהדפסת תלת מימד.

הפתרונות הללו יכולים להיות מותאמים באופן אינדיבידואלי לדרישות הלקוח ולוקחים בחשבון את חומר הרכיב (מתכת, פלסטיק, קרמיקה, זכוכית, חומרים מרוכבים) ואת טכנולגיית הדפסת תלת מימד אשר בה משתמשים.

הפתרונות שלנו מכסים את כלל  התהליכים לעיבוד חלקים המיוצרים בתלת מימד, כגון: הסרת תומכים, הסרת אבקה וחלקיקים שהתקשו על פני השטח של הרכיב (Powder Cake), ניקוי והחלקת פני השטח, עיגול פינות, הברקה או הכנה לפני ציפוי.

תוך שיפור עקבי של טכנלוגיות העיבוד לאחר הדפסת תלת מימד ופיתוח של תהליכים חדשים, הכוללים שיתופי פעולה ומכוני מחקר, Tamex AM Solutions עומדת בחזית הטכנולוגיה ויכולה להציע את הפתרונות הטובים ביותר לאתגרים שלך בהדפסת תלת מימד, היום ובעתיד.

טמקס היא החברה המובילה בארץ לתהליכי גימור והכנות פני שטח של חלקים, ובעלת ידע מקיף ונסיון של עשרות שנים. מתוך הידע העשיר הזה והמחיוביות להציע פתרונות גם בטכנולוגיה המתפתחת של הדפסת תלת מימד, אנו מסוגלים לפתח פתרונות חדשים ורבגוניים לגימור ועיבוד משלים להדפסת תלת מימד. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם AM solutions ,מותג מקבוצת Rösler, אשר מתמקד בפיתוח פתרונות לתעשיית התלת מימד.

טמקס מביאה לישראל את העתיד של עולם הגימורים

לפרטים נוספים אנא מלא/י פרטיך ונחזור אליך בהקדם