אמבטים אולטראסוניים – מתקני ניקוי אולטראסוני (Ultrasound Cleaning)

מגוון רחב של פתרונות בשיטת ניקוי באמבט אולטרסוני - יעיל, חסכוני וידידותי לסביבה

ניקוי אולטראסוני כיום הוא מתהליכי הניקוי המודרניים, היעילים והאפקטיביים ביותר בהסרת לכלוך ממוצרים ומאזורים בעיתיים במיוחד, בזמן הקצר ביותר ומבלי לפגוע במוצר.

מערכות ניקוי אולטרסוניק מיועדות לענפי הרפואה, האופטיקה, המתכת, המכונות, המוסכים, האלקטרוניקה, המכניקה העדינה, הפלסטיקה, הכלים והתכשיטים.

כל מתקני האולטרסוניק עשויים נירוסטה, חזקים וקלים לניקוי ולחיטוי. הודות למגוון רחב של אביזרים ופונקציות שונות, המתקנים אידאליים לכלל הלקוחות מהתעשיות שונות.

קיימים גם מתקנים מודולריים במגוון רחב של אפשרויות הכוללות מערכות חימום, הנעה, טיפול במים, סינון, גנרטורים, משדרים ויבוש. התאמת הציוד בהתאם לדרישות הלקוח.

לקבלת מידע נוסף ומפרטים טכניים צרו קשר.

אמבט אולטרסוני ANMASI Ultrasonic Cleaner CL-Series

חברת אנמסי דנמרק הינה יצרנית עולמית של מגוון אמבטיות אולטראסונית שונים וציוד ניקוי תעשייתי ברמות הגבוהות ביותר. סדרת CL היא הסדרה הקומפקטית ומתאימה למגוון רחב של אפליקציות.

להורדת מפרטים

אמבט אולטרסוני Ultrasonic cleaner ELMA

חברת אלמה גרמניה הינה יצרנית וותיקה של ציוד אולטרסוני. קיימים פתרונות שונים במגוון טכנולוגיות העונות על הדרישות השונות של הלקוחות. צרו עמנו קשר למציאת הפתרון המתאים עבורכם.

אמבט אולטרסוני ANMASI Ultrasonic Cleaner Maxi-Series

חברת אנמסי דנמרק הינה יצרנית עולמית של מגוון אמבט אולטרסוני שונים וציוד ניקוי תעשייתי ברמות הגבוהות ביותר. סדרת Maxi מתאימה לציוד תעשייתי כבד הכוללת מספר אפשריות סטנדרטיות. סדרה זו אידאלית לתעשיית המתכת, הרכב, בתי מלאכה, כלים ועוד.

להורדת מפרטים

אמבט אולטרסוני ANMASI Ultrasonic Cleaner Combi-Series

סדרת ה Combi היא הסדרה הנפוצה מבין מתקני הניקוי בשיטה האולטרסוני וקיימת בגרסאות של שלב אחד ושל מספר שלבים, תלוי באפליקציית הניקוי. ניתו לשלב שלבים נוספים הכוללים שיטות ניקוי נוספות כגון: אגיטציה (טבילה), ניקוי בהתזת תמיסות מימיות, ייבוש באוויר חם, ייבוש בוואקום ועוד. 

להורדת מפרטים

אמבט אולטרסוני ANMASI Ultrasonic Cleaner Maximatic

פתרון הניקוי האולטרוסני הוא דומה מאוד ל Maxi-series, אך כולל מערכת אגיטציה (טבילה) פנאומטית ומעטפת מנירוסטה. 

להורדת מפרטים

מערכת אמבטיות אולטרסוני ANMASI Ultrasonic Cleaner Maxiline

מערכת ניקוי אולטרסוני זו הינה אוטומטית ומשתלמת בקווי ייצור. המערכת מותאמת באופן מיוחד לדרישות הלקוח. זו היא מערכת רב שלבית לציוד כבד המיועדת לעבודה סביב השעון. 

להורדת מפרטים

פתרונות ניקוי לחלקים תעשייתיים – אמבטיות לניקוי אולטראסוני

כל מערכות הניקוי בקטגוריה זו משתמשות בשיטת ניקוי אולטרוסני לניקוי של חלקים, ובנוסף מוצעות בשילוב עם מערכות ניקוי בתמיסות מימיות (spray washing). שיטת הניקוי באמבט אולטרסוני מתבצעת על-ידי גלי קול בתדיריות שבין 21.1 – 130 קילו הרץ.

ככל שהתדירות (בקילו הרץ) גבוהה יותר, כך הניקוי עדין יותר, ולהיפך:

ב 25 קילו הרץ מקבלים עוצמת ניקוי חזקה המתאימה לחלקים גדולים ושטח פנים קשה.

ב 40 קילו הרץ מקבלים אפקט ניקוי אולטרסוני טוב, עדין, המתאים להרבה סוגי פני שטח וחלקים שונים. הבועות הן במידה בינוניתת ומתאימות גם לחלקים קטנים.

ב100 קילו הרץ מקבלים אפקט ניקוי חלש, עם בועות קטנות, המתאים לחלקים רגישים מאוד וקטנים ובעלי חורים וגאומטריות קטנים.

הגלים האולטרסוניים יוצרים בועות בתוך בנוזל אשר מסיר את הזיהום/לכלוך מפני השטח של החלקים בעת מגע איתם. ניקוי באמבט אולטרסוני עושה שימוש גם עם חומרי ניקוי על בסיס סולבנטים וגם על בסיס מים, ויכול להסיר לכלוכים כגון: חומרי סיכה, שמן, שעווה, פיח, אבק, חלודה, דם, צבע, לכה, ביטומן (אספלט) ועוד.

טכנולוגיה זו של ניקוי באמבט אולטרסוני מתאימה מאוד לניקוי הן חלקים מורכבים והן חלקים רגישים אשר דורשים טיפול עדין. ניקוי באמבט אולטרוסני הוא הניקוי המועדף כאשר רוצים להסיר לכלוכים אשר נמצאים על פני השטח של הרכיבים כתוצאה מתהליך הייצור או מהתחזוקה של רכיבים אלו.

אמבט אולטרסוני מורכב מקבוצת משדרים קוליים הנמצאים בחלק התחתון או בצידי האמבט, בהתאם לאפליקציה. משדרים אלו יוצרים גלי קול כאשר הם מקבלים מתח ובכך מנקים את הרכיבים בתוך האמבט. מכיוון שהאפליקציה היא זו הקובעת את התדירות של הגלים הרצויה, את סוג המכונה ואת מספר השלבים הנחוצים, יש להיוועץ ולהתאים את הפתרון המתאים.

בנוסף, יש להתאים את חומר הניקוי המתאים בו ייעשה שימוש בעת הניקוי באמבט האולטרסוני. בהתאם לאפליקציה ולפרמטרים נוספים המשתנים מלקוח ללקוח. אנו יודעים להתאים חומרי ניקוי הנותנים פתרונות למגוון דרישות התעשייה.

לקבלת מידע נוסף ומפרטים טכניים צרו קשר.