מתקני גימור צנטריפוגליים

גימור צנטריפוגלי (Centrifugal disc finishing) – אגרסיבי ומהיר יותר

מכונות גימור צנטריפוגליות הינן פתרון גימור אגרסיבי יותר, לחלקים קטנים עד בינוניים. בהשוואה לוויברטורים סטנדרטיים, טכנולוגיית הדיסק הצנטריפוגלי מאפשרת רמת שחיקה גבוהה  פי 10 עד 30 . כמו כן, טכנולוגיה זו מקצרת את זמני התהליך. המגוון הרחב של מתקני גימור צנטריפוגליים במידות השונות וברמות השונות של אוטומציה, מציע פתרונות לכל בעיית גימור.

מערכות לתפוקות גבוהות (FKS2,FKS3):

רסלר חולל מהפכה טכנולוגית עם המערכות הצינטרפוגליות ה"דאבל" וה"טריפל" המאפשרות עבודה יעילה יותר בתפוקות גבוהות יותר. בתהליכים אלו ניתן לעבוד עם מספר קבוצות של חלקים בו זמנים הניתנים לפריקה וטעינה באופן אוטומטי מוחלט.

מתקני גימור צנטריפוגליים
נגן וידאו
מתקני גימור צנטריפוגליים
נגן וידאו

סדרת E

סדרה זו של מכונות צנטריפוגליות בנויות באופן קומפקטי ויכולות לכלול תהליכים רטובים, יבשים או השילוב ביניהם. קיימת אפשרות לשימוש עם יחידות הפרדה שונות או לחלופין ללא יחידת הפרדה כלל. סוג זה של מכונות מאפשר גם תהליכי גימור של חלקים עם חלקים (ללא מדיה).

סדרה E אידאלית לעיבוד חלקים קטנים וקיימת בגרסאות עם קערת עבודה אחת, שתיים ושלוש קערות עבודה.

סדרות E/SM ו E/SA

בדגמים אלו קיימת יחידת הפרדה מובנית. מערכת זו היא חצי אוטומטית ופשוטה מאוד לתפעול, כאשר בסיום התהליך ולאחר הפרדת החלקים, המדיה מוחזרת באופן אוטומטי אל קערת העבודה – ומוכנה לתהליך הבא.

דגם E/SM  בעל יחידת הפרדה ידנית (דגם קטן יותר)

דגם E/SA  בעל יחידת הפרדה וויברציונית (קיים במספר גדלים)

סדרת E-A

סדרו זו עובדת בתהליך אוטומציה מלא בשילוב עם יחידת הפרדה של חלקים מהמדיה ויחידת סינון מדיה אשר נשחקה. אפשרויות לשילוב עם מערכת טעינה אוטומטית, סוגי יבשנים שונים בסיום התהליך, מערכת שטיפה במעגל סגור ויחידת הפרדה מגנטית.

תהליך אוטומטי מלא:

לאחר התהליך החלקים והמדיה מופרדים ומדיה קטנה שנשחקה מסוננת אל מחוץ למערכת. המדיה הטובה חוזרת אל קערת העבודה ומוכנה למנת החלקים הבאה.

סדרות FKS-A

פיתוח מיוחד של רסלר לעבודה בתפוקות גבוהות במיוחד.

מערכת FKS-A2 Double-Batch – בזמן שמנת חלקים אחת בתהליך, מנה נוספת הכוללת חלקים ומדיה, ממתינה בעמדת הטעינה. לאחר סיום התהליך של המנה הראשונה, מנה זו מופנית לתהליך ההפרדה והמנה השנייה מוכנסת לתהליך העבודה( וחוזר חלילה). כך ניתן לשלב עבודה עם קבוצות חלקים ומדיות שונות.


מערכת FKS-A3 Triple-Batch – כוללת שתי קערות ושתי עמדות טעינה, לעבודה בתפוקות גבוהות ביותר.

מערכות אלו קיימות בגלים שונים.

ניתן לשלב מגוון רחב של אופציות למערכת זו, כגון: חדר אקוסטי, ייבוש, הפרדה מגנטית ועוד.