מערכות טיפול ומחזור שפכים

חסכון במשאבים בעת שימוש במערכת מחזור  (Circulation water system)

מערכת המחזור לתהליכי וויברציה של רסלר יכולה להיות משולבת עם כל סוגי מתקני הגימור בוויברציה. רוב תהליכי הגימור בוויברציה הנם תהליכים רטובים (מים מעורבים בתהליך). בתהליך המחזור מפרידים ומוציאים את הבוצה (שאריות של לטש, מתכות ושומנים). וממחזרים את המים והקומפאונד. כתוצאה מכך מתקבל חסכון משמעותי במים וקומפאונד המיועדים לשימור חוזר. טכנולוגיית המחזור מבוססת על טכנולוגיה צינטרפוגלית מיוחדת בשילוב חומר הפרדה כימי ידידותי לסביבה, הפותח על ידי חברת רסלר. קיימות שתי מערכות מחזור: אוטומטית וחצי אוטומטית.

שלבי תהליך הניקוי- כיצד הוא עובד

מערכת מחזור חצי אוטומטית Z800

בנוסף ליכולת הפרדה יוצאת דופן, סדרה זו של סל צנטריפוגלי חצי אוטומטי מאופיינת בעיקר בחסכון במקום. הסל הצנטריפוגלי, מערכת הבקרה ומיכל ניקוי המים פועלים יחדיו כיחידה אחת. ליבת הטכנולוגיה הינה הצנטריפוגה אשר פותחה ונבנתה על-ידי Rösler.

הוצאת הבוצה (משקעים) נעשית באופן ידני.

מערכת מחזור אוטומטית Z1000

כאשר עובדים בתפוקות גבוהות, לא מספיקה מערכת ההפרדה החצי אוטומטית בה מוציאים את הבוצה (משקעים) באופן ידני. במקרים אלו דרושה מערכת אשר מפרידה ומוציאה את הבוצה באופן אוטומטי. המאפיין המיוחד של מערכת אוטומטית זו סילוק המשקעים לאחר התהליך הצנטריפוגלי אך תוך מיכל בנפח 300 ליטרים. לאחר תהליך סילוק הבוצה, מתבצע תהליך ניקוי שאריות פסולת במערכת במטרה להבטיח תהליך ניקוי איכותי ועקבי. המערכת מצוידת בחיישן בטיחות אשר מכבה אותה בעת הצורך.