גימור בהתזה

הצלחה באמצעות ביצועים מרביים ואסתטיקה – גימור בהתזה

גימור בהתזה, המוכר בתעשייה בשם "ניקוי חול", הינה טכניקה בה מתיזים חומר אברסיבי (חומר שוחק) באמצעות אוויר דחוס או טורבינות בעוצמה ובמהירות גבוהה לעבר חלק או משטח מסוים. מערכות ההתזה שלנו מציעות שלל פתרונות, כגון: חספוס, החלקה, הכנת משטחים לפני צביעה והדבקה (שיפור אדהזיה) , הסרת צבע לחידוש מוצרים, הסרת קשקשת לאחר טיפול תרמי/ניקוי ריתוכים, יצירת הומוגניות על פני השטח, חריטה/חריצה על זכוכית, חריטה על שיש, הסרת סימונים מכבישים, שוט פינינג (שיפור תכונות מכניות של חלקים) ועוד.

אנו מספקים מערכות התזה אברסיבית במגוון רחב של אפשרויות: מערכות ידניות ואוטומטיות בשיטת לחץ אוויר (Pressure) או לחילופין בשיטת היניקה (Suction). שיטה יבשה ורטובה, שיטת הטורבינות, מערכות התזה ניידות וחדרי ניקוי התזה עם מערכות מחזור (תאי התזה). כמו כן, אביזרים לניקוי בהתזה: אקדחי התזה, דיזות, כפפות, צינורות, מסננים, יחידות מיזוג אוויר,  ציוד בטיחות למפעיל ועוד.

ישנם סוגי חומרים אברסיביים להתזה ("מדיות אברסיביות", "מדיות התזה") שונים בהם ניתן להשתמש בעת תהליך הגימור בהתזה. החומר האברסיבי ושיטת ההתזה מותאמים על ידינו באופן מקצועי וייחודי ללקוח על פי המטרה אותה רוצים להשיג, סוג וממדי החלק שעליו מתיזים.

חברת טמקס היא הגוף המוביל בישראל לאספקת ציוד וחומרים לניקוי בהתזה עם המותג המרכז לציוד ניקוי חול בהתזה

שירותי תיקונים, תחזוקה ושיפוץ לכל מגוון המכונות ע"י צוות טכני מיומן.