• אודות

אודות חברת טמקס וטמקס שיווק

חברת טמקס חולון - החברה המובילה בישראל לאספקת ציוד לתהליכי גימור תעשיתיים

חברת טמקס נוסדה בשנת 1977 ומאז מהווה גוף מקצועי מוביל בתעשייה בתחום טיפולי השטח ותהליכי גימור תעשייתיים (Surface Technology).

אנחנו השותפים שלך בקידום טכנולוגיות הגימור בוויברציה (Mass Finishing) , ההתזה (Blasting Technology) וניקוי רכיבים תעשייתיים  (Industrial Parts Cleaning).

מערכות וטכנולוגיות גימור בוויברציה של טמקס הן  מהמתקדמות והמובילות בשטח זה בעולם, תודות לרמה גבוהה של חדשנות, חסכון בעלויות והיכולות לקיצור משמעותי בזמני העבודה. הורדה משמעותית בעלויות יכולה להתבטא על ידי שימוש בציוד ובטכנולוגיות הגימור בוויברציה של טמקס, במיוחד כחלופה לזמן ולעלות כוח אדם בתהליכי גימור ידניים.

מערכות וטכנולוגיות הגימור בהתזה של טמקס מאופיינות בתכנון מתקדם, חדשנות, אמינות ועמידות לאורך זמן. ציוד הגימור בהתזה של טמקס כולל טכנולוגיות בשיטות שונות: אוויר בלחץ וביניקה, יבש ורטוב וכמו כן על יד טורבינות יעילות. השילוב של החומרים האברסיביים של טמקס מהווה את הנוסחה המבטיחה לתוצאות המרביות.

ציוד וטכנולוגיות לניקוי רכיבים תעשייתיים של טמקס כוללות שיטות של התזה (Spray cleaning), טבילה (Immersion process)   וניקוי אולטראסוני (Ultrasound cleaning). השילוב של חומרי הניקוי מהמובילים בעולם מאפשר את תוצאת הניקוי האיכותית ביותר.

אופן העבודה שלנו מאופיין בשיתוף פעולה מלא איתך,פיתוח של תהליכי הגימור המושלמים והמותאמים במיוחד למוצרים שלך.

נהלי הבטחת האיכות של חברת טמקס

מדיניות האיכות של חברת "טמקס" היא להבטיח רמת איכות גבוהה של המוצרים והשרות הניתנים ע"י החברה, הן למוצרים מחברות בחו"ל שהחברה מייצגת אותן בארץ, והן למוצרים שהחברה בונה, או מייצרת בעצמה בעזרת ידע של החברה או ידע המתקבל מהחברות בחו"ל.

מדיניות האיכות של החברה מתייחסת לציפיות ולצורכי הלקוחות ומסוכמת בספר נהלי הבטחת איכות , המבוסס על ת"י 9001 (מהדורה 2015) "דרישות לניהול מערכת איכות ארגונית" ות"י 14001 (מהדורה 2015) "דרישות לניהול מערכת איכות הסביבה"

ע"פ דרישות מנה"ר רמה B ודרישות חוק, תקנות וצווים. מדיניות האיכות היא הבסיס לפעילות מערכת הבטחת איכות של חברה ולפעילויות עובדי החברה.

הנהלת החברה פועלת ליצירת אווירת איכות בחברה, תוך הטלת סמכות ואחריות בנושאי איכות לכל עובדי החברה.

הנהלת החברה ועובדיה מחויבים לעמידה בחוקים, בתקנות ובדרישות כל דין סביבתיות.

הנהלת החברה מחויבת לשמירה על איכות הסביבה ולהעברת מידע שוטף ועדכני לעובדים לגבי דרישות התקנים הרלוונטיים ודרישות איכות הסביבה בפרט.

הנהלת החברה מתחייבת לא לשפוך שפכי ייצור לביוב אלה למערכת מחזור מים ולפנות את הבוצה לאתר פינוי מאושר.

החברה פועלת לשיפור מתמיד והתייעלות בתהליכי הייצור,  המערכת הארגונית והמערכת לניהול איכות הסביבה.

הנהלת החברה מקיימת הדרכת עובדים בנושאי איכות ואיכות הסביבה, דרכים ושיטות לשיפור איכות השרות הניתן ע"י החברה ושיפור הקשר עם הלקוח.

הנהלת החברה שואפת שמדיניות האיכות, כולל האיכות הסביבתית תהיה מובנת ומיושמת ע"י כל עובדי החברה בכל עת.

הנהלת החברה בודקת ומבקרת את יעילות מדיניות האיכות ומערכת האיכות של החברה בעזרת סקרי משוב לקוחות, סקרי הנהלה וסקרי איכות פנימיים המבוצעים בחברה.

הנהלת החברה קובעת יעדי איכות הכוללים שיפור שביעות רצון הלקוחות, שיפור רצוף של השירות, יעילות בהספקת השירות ללקוחות, תוך תשומת לך לדרישות החברה והסביבה.

הנהלת החברה מפיצה את "מדיניות האיכות" הכוללת את מדיניות האיכות הסביבתית ללקוחות, לספקיה, לקבלני המשנה שלה ולכל המעוניין.